چرا باید فروشگاه اینترنتی داشته باشیم؟

مزایای داشتن کسب و کار اینترنتی

شاید این سوال برای شما هم پیش آماده باشد که، چرا باید یک فروشگاه اینترنتی داشته باشیم؟

اگر این سوال برای شما هم پیش آمده حتما تا آخر این پست را بخوانید.

ما با داشتن یک کسب و کار می توانیم درآمد زیادی داشته باشیم، اما داشتن کسب و کار سنتی معایب خاص خود را دارد. یکی از مهم ترین معایب کسب و کار های سنتی محدود بودن است.

حال سوال اینجاست محدود به چه؟

این کسب و کار ها محدود به مکان و زمان خاصی هستند، برای مثال یک فروشگاه لباس در تهران مه هنوز به روش سنتی کار می کند نمی توانند به افراد داخل شهر همدان بفروشد(محدویت مکانی)، و یا بیشتر فروشگاه ها در روز جمعه تعطیل هستند و یا در ساعت 4 عصر باز نمی باشند(محدودیت زمانی) که این دو امتیاز منفی برای یک کسب و کار به حساب می آیند.

در کسب و کار های آنلاین محدودیت مکانی و زمانی وجود ندارد و شما می توانید محصولاتتان را در هر ساعت از شبانه روز و به تمام نقاط جهان بفروشید.

یکی دیگر از مزیت های کسب و کار های آنلاین نسبت به کسب و کار های سنتی، کم هزینه بودن آن است. در کسب و کار های آنلاین دیگر نیاز به اجاره مغازه ندارید، نباید هزینه زیادی را بابت مصرف برق فروشگاه خود بپردازید و… .

این ها فقط بخشی از مزیت های کسب و کار های اینترنتی است و قطعا این کسب و کار امتیاز های بیشتری نسبت به کسب و کارهای سنتی دارند.

اگر شما هم قصد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی هستید می توانید رایگان از ما مشاوره بگیرید و یا راه اندازی کسب و کار آنلاین خود را به ما بسپارید.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

    بایگانی‌ها

    دسته‌ها

    اطلاعات

    پروژه ای دارید که ما می توانیم آن را انجام دهیم؟

    پروژه خود را به ما بسپارید.